Ugrás a tartalomra

Dobozos gépjárművezető (C kategória)
Százhalombatta

Feladatok
  • A GREENPRO Környezetvédelmi Zrt. százhalombattai telephelyére DOBOZOS GÉPJÁRMŰVEZETŐ pozícióra munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.
  • Társaságunk áruházi melléktermékek körjáratban történő gyűjtésére keres megbízható gépjárművezető kollégákat, korszerű, kényelmes MAN 12 tonnás dobozos, szóló gépjárművekre kizárólag belföldi munkavégzésre.
Elvárások
  • „C” kategóriás gépjárművezető engedély
  • GKI kártya
  • Előny: Érvényes ADR vizsga (2, 3, 4 ,6, 9), Emelőhátfal gépkezelői bizonyítvány
Amit kínálunk
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern, jól felszerelt és folyamatosan megújuló gépjárművek
  • Stabil vállalti háttér, jó közösség
  • Kiszámítható jövedelem és munkakörülmények, egyéb pótlékok
  • Fejlődési lehetőség és belső képzések
Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a Jeletkezem gombra kattintva!

Meghirdetett állásainkra a hr@greenpro.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!

Oldalaink segítségével azonnal értesülhet cégcsoportunk aktualitásairól!