Ugrás a tartalomra

Villanyszerelő és duguláselhárító szakember
Százhalombatta

Feladatok
  • ipari és kereskedelmi egységekben található dugulások elhárítása
  • kapcsolódó műtárgyak tisztítása, karbantartása
  • villanyszerelői feladatok ellátása
Elvárások
  • Villanyszerelői képesítés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, „B” + „E” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • modern, jól felszerelt és folyamatosan megújuló gépjárművek
  • alkalmazotti jogviszony
  • közel 30 éves, stabil vállalati háttér
  • jó közösség
  • kiszámítható jövedelem és munkakörülmények
Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével a jelentkezés gombra kattintva!

Meghirdetett állásainkra a hr@greenpro.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Kövesd cégcsoportunkat!

Oldalaink segítségével azonnal értesülhet cégcsoportunk aktualitásairól!